П’ятиполичковий металевий стелаж з ДСП полицями буде вдалим елементом інтер’єру кімнати в стилі Прованс, Бароко або Вінтаж.
Конструкція дуже міцна та практична, а порошкове фарбування забезбечує виробу стійкість до подряпин.
Колір покриття
білий, бежевий, коричневий, чорний оксамит, чорний (глянець)
7458
чорне/срібло, чорне/золото, чорна мідь, біле/срібло, білий/бархіт
7598
бордо, жовтий, зелений, синій, бузковий,сірий, золото
7686
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tenero |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота стеллажа | 1800 мм |
| Расстояние между полками | 350 мм |
| Глубина стеллажа | 400 мм |
| Количество ярусов этажерки | 5 |
| Корпус (каркас) | сталь |
| Нагрузка на ярус хранения | 50 кг |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Тип мебели | стеллаж |
| Ширина стеллажа | 550 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 458 ₴



