СТЕЛЛАЖ ТРЕХПОЛОЧНЫЙ БРАЙТОН

влевовправо
Трьохполичковий металевий стелаж з ДСП полицями буде вдалим елементом інтер’єру кімнати в стилі Лофт.
Конструкція дуже міцна та практична, а порошкове фарбування забезбечує виробу стійкість до подряпин.
Колір покриття
білий, бежевий, коричневий, чорний оксамит, чорний (глянець)
6255
чорне/срібло,чорне/золото, чорна мідь, біле/срібло, білий/оксамит
6384
бордо, жовтий, зелений, синій, бузковий, сірий, золото
6474
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tenero |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота стеллажа | 1000 мм |
| Расстояние между полками | 350 мм |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Глубина стеллажа | 400 мм |
| Количество ярусов этажерки | 3 |
| Корпус (каркас) | сталь |
| Нагрузка на ярус хранения | 50 кг |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Тип мебели | стеллаж |
| Ширина стеллажа | 550 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 255 ₴


