Комод з металевим каркасом, ДСП фасадом та трьома шухлядами буде вдалим елементом інтер’єру кімнати в стилі Прованс, Бароко або Вінтаж.
Конструкція дуже міцна та практична, а порошкове фарбування забезбечує виробу стійкість до подряпин.
Колір покриття
1000х820х450
білий, бежевий, коричневий, чорний оксамит, чорний (глянець)
12892
чорне/срібло,чорне/золото, чорна мідь, біле/срібло, білий/оксамит
13256
бордо, жовтий, зелений, синій, бузковий, сірий, золото
13619
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tenero |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 82 см |
| Глубина комода | 45 см |
| Ширина комода | 100 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | сталь |
| Ножки | сталь |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
Информация для заказа
- Цена: 14 826 ₴



