Металеве трюмо з дзеркалом, ДСП шухлядою та пуфом з м’яким сидінням з екошкіри або велюру буде вдалим елементом інтер’єру кімнати в стилі Прованс, Бароко або Вінтаж.
Конструкція дуже міцна та практична, а порошкове фарбування забезбечує виробу стійкість до подряпин.
Колір покриття
Трюмо з пуфом
білий, бежевий, коричневий, чорний оксамит, чорний (глянець)
13153
чорне/срібло,чорне/золото, чорна мідь, біле/срібло, білий/оксамит
13571
бордо, жовтий, зелений, синій, бузковий, сірий, золото
13990
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tenero |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Высота зеркала | 56 см |
| Высота столика с учетом зеркала | 140 см |
| Глубина столика | 45 мм |
| Длина столика | 100 мм |
| Комплектация зеркалом | Да |
| Корпус (каркас) | сталь |
| Пуфик | Да |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Тип мебели | туалетный столик |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Тип установки зеркала | настольная |
| Тип установки консоли | напольная |
| Тумба | 1 шт |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Форма фасада | прямой |
| Ширина зеркала | 96 см |
Информация для заказа
- Цена: 13 153 ₴




