Металевий табурет з ДСП сидінням буде вдалим елементом інтер’єру кухні в стилі Лофт.
Конструкція дуже міцна та практична, а порошкове фарбування забезбечує виробу стійкість до подряпин.
Колір покриття
480х320х320
чорний оксамит, сірий оксамит
2050
чорне/срібло,чорне/золото, чорна мідь, біле/срібло, білий/оксамит
2249
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tenero |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Размеры | |
| Высота | 480 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 320 мм |
| Материал каркаса | сталь |
| Ножки | сталь |
| Основной обивочный материал | без обивки |
| Сиденье | ламинированная ДСП |
| Стиль исполнения | Лофт |
| Тип мебели | кухонный табурет |
| Тип опор | 4 ножки |
| Форма сиденья | квадратная |
Информация для заказа
- Цена: 2 049 ₴




