Металевий журнальний стіл з ДСП полицями буде вдалим елементом інтер’єру кімнати в стилі Лофт.
Конструкція дуже міцна та практична, а порошкове фарбування забезбечує виробу стійкість до подряпин.
Колір покриття
чорний оксамит, сірий оксамит
6741
чорне/срібло,чорне/золото, чорна мідь, біле/срібло, білий/оксамит
7098
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tenero |
| Страна производитель | Украина |
| Габаритные размеры | |
| Толщина столешницы | 25 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота столика | 450 мм |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Глубина столика | 550 мм |
| Длина столика | 1090 мм |
| Каркас, ножки | сталь |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Стиль исполнения | Лофт |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Форма столешницы | прямоугольная |
Информация для заказа
- Цена: 6 741 ₴






