Металева настінна полиця буде вдалим елементом інтер’єру кімнати в стилі Лофт.
Конструкція дуже міцна та практична, а порошкове фарбування забезбечує виробу стійкість до подряпин.
Колір покриття
білий, бежевий, коричневий, чорний оксамит, чорний (глянець)
2656
чорне/срібло,чорне/золото, чорна мідь, біле/срібло, білий/оксамит
2836
бордо, жовтий, зелений, синій, бузковий, сірий, золото
3017
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tenero |
| Страна производитель | Украина |
| Размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Длина | 790 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 250 мм |
| Количество полок | 2 шт |
| Количество уровней | 2 шт |
| Количество ярусов (полок) | 2 шт. |
| Материал | Сталь |
| Тип мебели | полка навесная |
| Тип установки полки | навесная |
Информация для заказа
- Цена: 2 655 ₴






