Розкладний металевий обідній стіл буде вдалим елементом інтер’єру кімнати з обмеженим простором.
Конструкція дуже міцна та практична, а порошкове фарбування забезбечує виробу стійкість до подряпин.
Колір покриття
770х850х1190
чорний оксамит, сірий оксамит
5246
чорне/срібло,чорне/золото, чорна мідь, біле/срібло, білий/оксамит
5608
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tenero |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота стола | 770 мм |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Длина стола | 1190 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 150 мм |
| Каркас, ножки | сталь |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Раскладная столешница | Да |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Тип кухонного стола | раскладной |
| Тип мебели | Стол книжка |
| Толщина столешницы | 16 |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Ширина стола | 850 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 246 ₴







