Колір покриття
чорний оксамит, сірий оксамит
3238
чорне/срібло,чорне/золото, чорна мідь, біле/срібло, білий/оксамит
3600
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tenero |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Размеры | |
| Высота | 750 мм |
| Длина | 850 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота стола | 75 мм |
| Глубина | 640 мм |
| Глубина стола | 15 мм |
| Каркас | Сталь |
| Назначение | Для ноутбука |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Тип мебели | стол письменный |
| Тип стола | прямой |
| Толщина столешницы | 16 |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Ширина стола | 85 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 238 ₴







