Приліжкова металева тумбочка буде вдалим елементом інтер’єру спальної кімнати в стилі Лофт.
Конструкція дуже міцна та практична, а порошкове фарбування забезбечує виробу стійкість до подряпин.
Колір покриття
400х350х420
білий, бежевий, коричневий, чорний оксамит, чорний (глянець)
1809
чорне/срібло,чорне/золото, чорна мідь, біле/срібло, білий/оксамит
1990
бордо, жовтий, зелений, синій, бузковий, сірий, золото
2171
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tenero |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Тип тумбы | прямая |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 42 см |
| Глубина тумбы | 35 см |
| Ширина тумбы | 40 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | металл |
| Ножки | металл |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
Информация для заказа
- Цена: 1 809 ₴





