Металева настінна вішалка для одягу з кованими елементами чудово підійде до передпокою, що оформлений в стилі Лофт.
Конструкція дуже міцна та практична, а порошкове фарбування забезбечує виробу стійкість до подряпин.
Колір покриття
білий, бежевий, коричневий, чорний оксамит, чорний (глянець)
чорне/срібло,чорне/золото, чорна мідь, біле/срібло, білий/оксамит
бордо, жовтий, зелений, синій, бузковий, сірий, золото
2972
3153
3334
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tenero |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Размеры | |
| Высота | 210 мм |
| Ширина | 765 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 200 мм |
| Корпус (каркас) | сталь |
| Крючки | кованые металл |
| Назначение | Для дома |
| Тип вешалки | Настенная |
Информация для заказа
- Цена: 2 972 ₴



