Ліжко дерев'яне Розалія

влевовправо
Якісне дерев'яне ліжко з цікавим дизайном сподобається нашим покупцям з першого погляду. Можливо виготовлення даної моделі з буку та дубу на вибір.
| Підстава | Ортопедичні ламелі |
|---|---|
| Висота | 79 см |
| Ширина | На 8 см більше ширини спального місця |
| Довжина | На 6 см більше довжини спального місця |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Камелія |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Покриття | Лляна олія |
| Розмір спального місця | 120х200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 120х200 |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дерево | бук |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 074 ₴





Відправка з 12 квітня 2026