Елегантна, садова дерев’яна гойдалка БЛЮЗ виготовлена з дерева хвойних порід. Штучно зістарене дерево надає їй вишуканості та неповторності. Дерево покрите олією на основі натурального воску. Ви відчуєте справжні хвилини ніжності та насолоди з комфортними подушками на балдахіном.
| Тип | Гойдалка |
| Розміри | Довжина – 260 см
Ширина – 162 см Висота – 190 см |
| Вага | 62 кг |
| Комплектація | Гойдалка
Набір подушок Балдахін |
| Матеріал | Дерево (сосна) |
| Колір | Коричневий |
| Країна-виробник | Україна |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Опора | 4 ніжки |
| Основа сидіння | натуральне дерево |
| Стан | Новий |
| Тип гойдалки | 3-х місний не розкладний |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Вага | 62 кг |
| Висота | 1900 мм |
| Глибина | 1620 мм |
| Ширина | 2600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 400 ₴



