Стелаж Дуо в стилі Loft, виконаний у формі піраміди з прямокутними полицями, які надають йому вишуканості та ексклюзивності. Так само в цій серії є робочий стіл Дуо, який гармонійно виглядає в комплекті.
Серія Дуо чудово підходить для використання на балконі або лоджії з обмеженими квадратними метрами за рахунок своїх габаритів. Виготовлена з металевого профілю пофарбованого порошковою фарбою та ДСП різною кольоровою гамою під Ваш інтер'єр.
Габаритні розміри:
Висота: 1470 мм.
Ширина: 520 мм.
Глибина: 480 мм
Розміри деталей з ДСП
480х455-1 шт.
480х335-1 шт.
480х216-1 шт.
480х97-1 шт.
480х64-4 шт.



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Металл Дизайн |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1470 см |
| Глибина | 480 мм |
| Кількість ярусів (полиць) | 4 шт. |
| Тип меблів | етажерка пряма |
| Колір металу | Чорний |
| Ширина | 520 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 794 ₴








