Стіл робочий Дуо у стилі Loft, виконаний у формі піраміди з прямокутною стільницею, надаючи йому вишуканості та ексклюзивності, так само в цій серії є стелаж Дуо, який гармонійно виглядає у комплекті. Серія Дуо також підійде Вам на лоджію або балкон, за рахунок своїх невеликих габаритів, зможете організувати стильне робоче місце.
Габаритні розміри:
Висота: 1470 мм.
Ширина: 740 мм
Глибина: 480 мм.



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Металл Дизайн |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | стіл |
| Ширина | 740 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1470 см |
| Глибина | 480 мм |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір металу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 169 ₴








