Зручні підлокітники ротангового крісла КОСМЕЯ комфортно підтримують руку, воно просто незамінне у ресторанах, терасах чи літніх майданчиках. Крісло виготовлене із штучного ротангу – матеріалу, який стійкий до перепадів температур, зміни вологості, УФ-променів. Основа ротангового крісла – металевий каркас. Крісло не деформується при використанні.
| Вага | 6 kg |
|---|---|
| Розміри | 60 × 46 × 80 cm |
| Колір |
anthracite, tobacco |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір меблів | Антрацит |
| М'яка подушка сидіння | Ні |
| М'яка подушка спинки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип плетеного матеріалу | Штучний ротанг |
| Глибина стільця | 46 мм |
| Ширина стільця | 60 мм |
| Висота спинки стільця з урахуванням | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴






