Дерев'яний кухонний стілець з м'яким сидінням
Табурет Діана – класична дерев'яна табуретка з м'яким сидінням. Виконується з деревини листяних порід. Великий вибір колірного оформлення і оббивок.
| Тип | Табурет |
| Вид | Кухонні |
| Деревина | Вільха, Ясен |
| Виконання деревини | Тонування, Фарбування по RAL, Патинування |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Ширина | 35 см |
| Глибина | 35 см |
| Висота сидіння | 47 см |
| Ніжки | Прямі |
| Спинка | Немає |
| Гарантія | 18 місяців |
| Бренд | Ашкелон |
| Вага |
10 кг
|
Можливе виготовлення з ясена. Ціна -1170 грн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ашкелон |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 720 ₴




