Табурет дерев'яний Юлія

влевовправо
Дерев'яний м'який табурет на кухню
Табурет дерев'яний Юлія – витончений м'який табурет на кухню з фігурними ніжками з натурального дерева. Широкий вибір оббивок і тонувань. Дерево Вільхи і Ясена на вибір.
| Тип | Табурет |
| Вид | Кухонні |
| Деревина | Вільха, Ясен |
| Виконання деревини | Тонування, Фарбування по RAL, Патинування |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Ширина | 33 см |
| Глибина | 33 см |
| Висота сидіння | 47 см |
| Ніжки | Прямі |
| Спинка | Немає |
| Гарантія | 18 місяців |
| Бренд | Ашкелон |
| Вага | 10 кг |
|
||
|
|
Можливе виготовлення з ясена. Ціна -1490 грн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ашкелон |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴




Відправка з 16 квітня 2026