Крісло Папасан

Крісло Папасан
Крісло Папасан - стильне і неймовірно комфортне крісло, круглої форми. Сидіння крісла утворює чашу, яка кріпиться до основи ременями. Така конструкція дозволяє змінювати нахил сидіння аж до горизонтального, закріпивши ремені в потрібному положенні. Крісло виготовлено з алюмінію і декороване іншими сучасними матеріалами тому може використовуватися в приміщеннях і на відкритому повітрі, як меблі для заміського клубу, дачні меблі, меблі для альтанки. При виготовленні крісла Папасан на замовлення можливо додатково обладнати його кріпленнями, які перетворять сидіння крісла в підвісні садові гойдалки, тоді, поклавши на основу крісла стільницю, Ви отримаєте прекрасний комплект для відпочинку.
При виготовленні крісла Папасан на замовлення можливо додатково обладнати його кріпленнями, які перетворять сидіння крісла у підвісні садові гойдалки, тоді, поклавши на основу крісла стільницю, Ви отримаєте прекрасний комплект для відпочинку.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Ширина | 110 см |
| Глибина | 110 см |
| Висота подушки | 12 см |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Додатково | Підвісна система-881 грн, скло на підставку 800 грн. |
| Текстиль | Не входить у вартість |
Жаккард





Велюр





Балтік





Колір тканини на вашому комп'ютері може відрізнятися від кольору тканини в живу з-за особливостей монітора.
Розмір текстилю для сидіння 1300*1300
Вартість подушки від 1200 грн. в залежності від категорії тканини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
| М'яка подушка сидіння | Ні |
| Матеріал | Ротанг |
- Ціна: 6 735 ₴





Відправка з 04 травня 2026