Крісло Папасан з обертовим механізмом

влевовправо
- Під замовлення
- Код: 1118650047
Відправка з 04 травня 202611 757 ₴
+380 (50) 267-62-37
Наталіяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло Папасан з обертовим механізмом
Крісло Папасан з обертовим механізмом– стильне і неймовірно комфортне крісло, круглої форми. Сидіння крісла утворює чашу, яка кріпиться до основи ременями. Така конструкція дозволяє змінювати нахил сидіння аж до горизонтального, закріпивши ремені у потрібному положенні. Крісло виготовлено з алюмінію і декоровані штучним ротангом, тому може використовуватися в приміщеннях і на відкритому повітрі, як меблі для заміського клубу, дачні меблі, меблі для альтанки.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Ширина | 110 см |
| Глибина | 110 см |
| Висота | 80 см |
| Висота подушки | 12 см |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Текстиль | Не входить у вартість |
Жаккард





Велюр





Балтік





Колір тканини на вашому комп'ютері може відрізнятися від кольору тканини в живу з-за особливостей монітора.
Розмір текстилю для сидіння 1300*1300
Вартість подушки від 1500 грн. в залежності від категорії тканини.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
| М'яка подушка сидіння | Ні |
| Матеріал | Ротанг |
| Тип механізму хитання | маятниковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 757 ₴






