Стілець із ротанга Палермо

влевовправо
Стілець із ротанга Палермо
Модель була створена дизайнерами після звернення в компанію рестораторів та власників кафе, які хотіли бачити в своїх закладах креслоподобный стілець. Саме таким і став стілець Палермо. Він виготовлений у глибокій обідньої посадці, має підлокітники і ергономічну спинку.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Ширина | 56 см |
| Глибина | 57 см |
| Висота | 86 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Висота подушки | 4 см |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Штабелювання | Так |
| Текстиль | Не входить у вартість |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 976 ₴







Відправка з 04 травня 2026