Стілець із ротанга Кафе - Палермо

влевовправо
Стілець із ротанга Кафе - Палермо
Модель була створена дизайнерами після звернення в компанію рестораторів та власників кафе, які хотіли бачити в своїх закладах креслоподобный стілець. Саме таким і став стілець Кафе - Палермо. Він виготовлений у глибокій обідньої посадці, має підлокітники і ергономічну спинку.
Ця модель – прекрасний вибір для ресторанів і кафе, особливо для літніх терас, тому що їй не страшні опади або перепади температури, а ще вона чудово штабелируется і не займе багато місця при зберіганні, що може бути актуальним якщо Ви придбаєте стільці для дачі, в якості садових меблів або меблів для майданчика біля басейну.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Ширина | 56 см |
| Глибина | 54 см |
| Висота | 86 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Штабелювання | Так |
| Текстиль | Не входить у вартість |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 146 ₴




Відправка з 04 травня 2026