Стілець із ротанга Галант ( штабельована)

влевовправо
- Під замовлення
- Код: 1119947407
Відправка з 04 травня 20264 093 ₴
+380 (50) 267-62-37
Наталіяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стілець із ротанга Галант ( штабельована)
Ця модель – прекрасний вибір для ресторанів і кафе, особливо для літніх терас, тому що їй не страшні опади або перепади температури, а ще вона чудово штабелируется і не займе багато місця при зберіганні, що може бути актуальним якщо Ви придбаєте стільці для дачі, в якості садових меблів або меблів для майданчика біля басейну.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Ширина | 46 см |
| Глибина | 51 см |
| Висота | 92 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Штабелювання | Так |
| Текстиль | Не входить у вартість |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 093 ₴



