Стілець із ротангу Галант
Топ

влевовправо
Цей стілець відрізняється вишуканістю стилю. Його обирають в вітальні салонного типу, ресторани вищого класу і сучасні готельні комплекси. А все тому, що це справді королівський стілець! Неймовірно зручна посадка і привабливий зовнішній вигляд - пряме тому підтвердження.
Родзинка цієї моделі - заплетена нижче рівня сидіння спинка. Саме вона надає виробу ту галантність, яка відбилася в його імені.
Стілець Галант легко покривається чохлом, однак ресторатори не один раз відзначали, що їм шкода ховати під чохол таку красу!
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Ширина | 46 см |
| Глибина | 51 см |
| Висота | 92 см |
| Висота сидіння без подушки | 45 см |
| Висота подушки | 4 см |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Текстиль | Не входить у вартість |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | стілець |
| Форма сидіння | прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 330 ₴



Відправка з 04 травня 2026