Крісло із ротанга Бриз
Топ

влевовправо
Крісло із ротанга Бриз
Крісло Бриз — практична модель крісла з ергономічним дизайном.
Каркас виконаний з міцної сталі, покритої порошковою фарбою, яка захищає його від вологи. Штучний ротанг також не боїться води і впливу ультрафіолетового випромінювання, так що крісло можна експлуатувати під відкритим небом і не бояться, що воно втратить свій первісний вигляд.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 65 см |
| Висота | 83 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Штабелювання | Так |
| Текстиль | Не входить у вартість |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 837 ₴





Відправка з 04 травня 2026