Диван з ротангу Осмо

влевовправо
Диван з ротанга Осмо
Диван з ротанга Осмо– неймовірно стильний і комфортний. Диван виготовлений з алюмінію і декорований штучним ротангом, тому може використовуватися в приміщеннях і на відкритому повітрі, як меблі для заміського клубу, дачні меблі, меблі для альтанки.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Ширина | 120 см |
| Глибина | 71 см |
| Висота | 87.5 см |
| Висота сидіння | 36 см |
| Висота подушки | 8 см |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Текстиль | Не входить у вартість |
Жаккард





Велюр





Балтик





Цвет ткани на вашем компьютере может отличаться от цвета ткани в живую из-за особенностей монитора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Ротанг |
| М'яка подушка сидіння | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 014 ₴






Відправка з 04 травня 2026