Стул деревянный Вуд-5
Новинка

влевовправо
Стілець Вуд-5 - елегантний стілець з підлокітниками. Незвичайний візерунок плетіння робить стілець оригінальним і цікавим, а можливість вибрати колір стрічки дозволить Вам гармонійно вписати стілець в будь-який інтер'єр.
Модель може використовуватися на вулиці під відкритим небом, якщо використовуються погодостійкі матеріали. Стілець легкий, мобільний і невибагливий в догляді: достатньо протирати його час від часу вологою тканиною.
Виріб виконаний в обідній посадці для максимально зручного проведення часу, а продумана ергономіка дозволяє комфортно себе почувати людям різної комплекції.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Ширина | 66 см |
| Глибина | 62 см |
| Висота | 74 см |
| Висота сидіння без подушки | 45 см |
| Висота подушки | 5 см |
| Матеріал каркасу | Алюміній, дерево |
| Текстиль | Входить у вартість |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | стілець |
| Форма сидіння | квадратна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 727 ₴








Відправка з 30 квітня 2026