Традиція прикрашати вхідні двері красивим вінком з різними декоративними елементами прийшла до нас із західних країн, і чудово вкорінилася тут. Адже така прикраса створює новорічний настрій і атмосферу – це поза всякими сумнівами!
віночок Морозна зима буде красиво виглядати на вхідних або міжкімнатних дверях, також може бути використаний як декорація на стіну.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 44 см |
| Діаметр | 44 см |
| Тип | Різдвяний вінок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 2000 г |
| Висота | 11 см |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 44 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴



