Традиція прикрашати вхідні двері красивим вінком з різними декоративними елементами прийшла до нас із західних країн, і чудово вкорінилася тут. Адже така прикраса створює новорічний настрій і атмосферу – це поза всякими сумнівами!
Віночок Різдвяна історія буде гарно виглядати на вхідних або міжкімнатних дверях, також може бути використаний як декорація на стіну.
Віночок Різдвяна історія буде гарно виглядати на вхідних або міжкімнатних дверях, також може бути використаний як декорація на стіну.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага виробу | 3000 г |
| Висота | 11 см |
| Довжина | 44 см |
| Діаметр | 44 см |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 44 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Різдвяний вінок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴



