Крісло - гойдалка Фенікс

влевовправо
Сучасна модель крісла-гойдалки Фенікс стане прикрасою як для власного подвір"я так в зоні відпочинку будь якого готелю.
Текстиль для крісла можна підібрати по бажанню клієнта.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Ширина | 193 см |
| Глибина | 130 см |
| Висота | 191 см |
| Матеріал каркасу | Сталь |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Тип гойдалки | 2-х місцева не розкладне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 752 ₴




Відправка з 04 травня 2026