Комплект садових меблів Ібіца

влевовправо
Елегантний комплект садових меблів Ібіца складається із 2 вишуканих крісел, дивану та прямокутного столу .
характеристика стола Ібіца:
| Ширина | 180 см |
| Глибина | 90 см |
| Висота | 75 см |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Матеріал стільниці | HPL |
характеристика крісла Ібіца
| Ширина | 65 см |
| Глибина | 70 см |
| Висота | 82 см |
| Висота сидіння без подушки | 40 см |
| Висота подушки | 10 см |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Текстиль | Не входить у вартість |
характеристика дивану Ібіца:
| Ширина | 175 см |
| Глибина | 70 см |
| Висота | 82 см |
| Висота сидіння без подушки | 40 см |
| Висота подушки | 10 см |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Текстиль | Не входить у вартість |
Кожна деталь комплекту може продаватися окремо одна від одної . По вартості Вас проконсультує менеджер.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 032 ₴









Відправка з 04 травня 2026