Комплект садових меблів Меранті

влевовправо
Елегантний комплект садових меблів Меранті складається із 2 вишуканих крісел, дивану та прямокутного столу .
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Ширина | 85 см |
| Глибина | 85 см |
| Висота | 24 см |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Матеріал стільниці |
Дерево |
ХАРАКТЕРИСТИКИ крісла Меранті
| Ширина | 100 см |
| Глибина | 85 см |
| Висота | 80 см |
| Висота сидіння без подушки | 24 см |
| Висота подушки | 18 см |
| Матеріал каркасу | Сталь, дерево |
| Текстиль | Тканина категорії дралон |
ХАРАКТЕРИСТИКИ диван Меранті
| Ширина | 185 см |
| Глибина | 85 см |
| Висота | 80 см |
| Висота сидіння без подушки | 24 см |
| Висота подушки | 18 см |
| Матеріал каркасу | Сталь, дерево |
| Текстиль | Тканина категорії дралон |
Кожна деталь комплекту може продаватися окремо одна від одної . По вартості Вас проконсультує менеджер.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 927 ₴









Відправка з 04 травня 2026