Плетений стілець із ротангу Бейсік

Стілець Бейсік - надійний і елегантний, виконаний в класичному стилі, який підійде до будь-якого інтер'єру. Модель має лаконічну нехитру форму, яка розроблялася з урахуванням анатомічних особливостей людини. Ергономічний і зручний стілець Бейсік, сплетений зі штучного ротанга виробництва, відмінно експлуатується на відкритому повітрі. Легкий і мобільний, він абсолютно байдужий до дії вологи, морозів, ультрафіолетових променів. Як і всі авторські вироби зі штучного ротанга виробництва, стілець Бейсік відрізняється міцністю і витривалістю.
Творці стільця Бейсік спроектували його таким чином, щоб він міг розміщуватися навколо столу будь-якої форми, що допоможе рестораторам збільшити кількість посадкових місць без шкоди зручності клієнта.
Завдяки своїй надійності, ця модель - відмінний варіант стільця для літнього майданчика кафе і ресторанів, приватних особняків з відкритими верандами і терасами, холів і конференц-залів готелів.
Виріб представлено в елегантних відтінках ротангової стрічки: білому, коричневому, графіті. За індивідуальним замовленням стілець Бейсік може бути виконаний в будь-якому іншому відтінку, якого вимагає ваш інтер'єр.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 56 см |
| Висота | 84 см |
| Висота сидіння без подушки | 45 см |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Штабелювання | Так |
| Текстиль | Не входить у вартість |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 4 499 ₴






Відправка з 04 травня 2026