Тумба приліжкова Аметис оснащена висувним ящиком для необхідних речей. Доповнить інтер’єр приміщення. Класичний дизайн ідеальний для будь-якого приміщення спальні. Зроблена з міцного, натурального дерева і якісної фурнітури. Наповнить приміщення спальні затишком і комфортом. Зручна у використанні, не займає багато місця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Камелія |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Покриття | Лляна олія |
| Тип тумби | пряма |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 45 см |
| Глибина тумби | 35 см |
| Ширина тумби | 50 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | натуральне дерево |
| Матеріал виготовлення | |
| Дерево | бук |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 501 ₴



Відправка з 23 квітня 2026