Дерев'яна банкетка для вашої спальні, вітальні, кухні.
Банкетка "Юлія" виконана в класичному стилі. Ви можете знайти їй застосування на кухні, у спальні, у вітальні та у передпокої. Різноманітність тонувань деревини та оббивної тканини дозволить Вам підійти до вибору банкетки «Юлія» індивідуально.
Каркас: Лицьові деталі виробу виготовлені з масиву дерева (вільха, ясен), яке пройшло підготовку (сушіння до 8% вологості), необхідну для використання у внутрішніх приміщеннях. Деталі тоновані в обраний Вами колір, покриті 2-х компонентним поліуретановим лаком і не бояться зміни температури та вологості. Внутрішній каркас банкетки виготовлений із дерев'яного бруса (сосна).
| Тип | Банкетка |
| Вид | Кухонні |
| Деревина | Вільха, Ясен |
| Фарбування деревини | Тонування, Фарбування по RAL, Патинування |
| Матеріал корпусу | Деревина |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Ширина | 44 см |
| Глибина | 33 см |
| Висота сидіння | 47 см |
| Наповнення | пінополіуретан 30-ої щільності |
| Ножки | Изогнутые |
| Спинка | Нет |
| Гарантія | 18 місяців |
| Бренд | Аскалон |
| Вага | 10 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ашкелон |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 47 мм |
| Глибина | 33 мм |
| Довжина | 44 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 260 ₴




