Дерев"яний стілець Білербін
Новинка

влевовправо
Сучасний обідній стілець має достатньо тендітний вигляд. Зручний та комфортний. Каркас виготовлений із масиву бука . Матеріал твердий, щільний, міцний, водостійкий, з дуже гарною текстурою. Спинка у вигляді округлих планок, при цьому форма спинки злегка увігнута для максимального комфорту
Висота стільця - 810 мм
Ширина - 450 мм
Глибина - 430 мм
Висота до сидіння - 450мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tivoli |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Покриття | Лляна олія |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 790 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 ₴







Відправка з 03 травня 2026