Сучасний обідній м"який стілець. Зручний та комфортний. Каркас виготовлений із масиву бука . Матеріал твердий, щільний, міцний, водостійкий, з дуже гарною текстурою. М"яка та зручна посадка, ергономічна спинка. Універсальна модель як для сучасного інтер"єру так і для класичного.
Висота стільця - 840 мм
Ширина - 550 мм
Глибина - 550 мм
Висота до сидіння - 490мм
Вартість вказана в 1 категорії тканини
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tivoli |
| Країна виробник | Україна |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 790 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 240 ₴



Відправка з 03 травня 2026