Крісло з ротангу Монтана

Ця модель крісла Монтана буде чудова для оформлення яхт-клубів, ресторанів і кафе з морською тематикою, зон відпочинку в заміських будинках. А все тому, що на створення цього крісла дизайнерів надихнуло його величність море!
Напевно, саме тому крісло Монтана так люблять діти. Своєю формою воно нагадує їм скарб океану - черепашку. Вигин плетеної спинки народжує в уяві бігучу хвилю, а ніжки з ефектними набалдашниками здаються щупальцями восьминога. Але це всього лише плід дитячої уяви. А дорослим цей меблевий виріб полюбвся за функціональність і актуальний сьогодні середземноморський стиль.
Крісло Монтана виконано у високій обідній посадці і відмінно розставляється навколо столу. Ця легка і ергономічна модель в жарку погоду здатна принести в інтер'єр нотки свіжості і прохолоди, а холодними вечорами обов'язково зігріє спогадами про літні пригоди.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Ширина | 62 см |
| Глибина | 64 см |
| Висота | 82 см |
| Висота сидіння без подушки | 44 см |
| Висота подушки | 4 см |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Текстиль | Не входить у вартість |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
| М'яка подушка сидіння | Ні |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Ротанг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння стільця | 440 мм |
| Висота спинки стільця з урахуванням | 820 мм |
| Глибина стільця | 640 мм |
| Ширина стільця | 620 мм |
- Ціна: 7 718 ₴




Відправка з 10 травня 2026