Стильне крісло Амелія має зручні пологі підлокітники, що добре підтримують руку. До крісла надається подушка, яка гарантовано забезпечить максимум релаксу і дозволить відпочити по-справжньому. Крісло Амелія виготовлене зі штучного ротангу, який стійкий до УФ-променів, різких перепадів температур та зміни вологості, не деформується при використанні , легкий у догляді. Основа - металевий каркас.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rattwood |
| Країна виробник | Україна |
| Колір меблів | Антрацит |
| М'яка подушка сидіння | Так |
| М'яка подушка спинки | Ні |
| Висота з урахуванням спинки | 94 см |
| Глибина | 68 мм |
| Матеріал | Штучний ротанг |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Ширина | 72 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 500 ₴







