Стілець м"який Брунер

Зручний стілець Брунер: комфорт та стиль для будь-якого інтер'єру.
Шукаєте стильний і зручний стілець? Стілець Брунер з напівкруглою спинкою ідеально підійде для вашого дому або офісу. Високоякісні матеріали та міцна конструкція гарантують довговічність.
Стілець Брунер - це втілення комфорту та стилю. Його напівкругла спинка забезпечує ідеальну підтримку для спини, а міцна дерев'яна основа витримує значні навантаження. Виготовлений з твердих порід деревини (дуб, ясен), стілець Брунер не тільки міцний, але й має естетичний зовнішній вигляд. Він ідеально впишеться як у сучасний лофт, так і в класичний інтер'єр.
Завдяки своїй універсальності, стілець Брунер знайде своє місце не тільки у вашому домі, але й в офісі, ресторані, кафе та інших громадських місцях. Невисока напівкругла спинка створює відчуття легкості та не обмежує рухів. Стілець легко поєднується зі столами різної форми (круглі, квадратні, прямокутні).
-
Висота спинки - 830 мм
-
Висота сидіння - 480 мм
-
Глибина сидіння - 470 мм
-
Ширина сидіння - 490 мм
-
Тканина - на вибір
Вартість вказана в деревині ясень та в першій категорії тканини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YWOOD |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Покриття | Масло |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 830 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | натуральне дерево |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Сидіння | велюр, тканина, флок |
| Спинка | тканина |
| Категорія тканини | |
| Категорія тканини | 1-а категорія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | масив ясена |
| Колір | Натуральний |
- Ціна: 4 753 ₴




Відправка з 30 квітня 2026