Стіл кухонний розкладний ВОЛТ Дуб крафт табако / Мигдаль

влевовправо
Стіл кухонний розкладний ВОЛТ виконаний у стильному і дизайнерському вигляді, який підійде до будь-якого інтер’єру. Колір Дуб крафт табако відмінно гармонує з будь-якою кольоровою гамою, що дозволяє використовувати його як елемент декору кухні.
Матеріал столу - ламінований ДСП забезпечує стійкість до зношення та подряпин, що дозволяє використовувати стіл протягом тривалого часу. В розкладному вигляді, стіл може розтягнутися до розмірів 140(180)х80, що дозволяє легко перетворити його в стіл обідньої зони для великих компаній.
Колір основи мигдаль гармонійно доповнює загальний вигляд столу і дозволяє легко вписати його у будь-яке інтер’єрне рішення.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Розкладна стільниця | Так |
| Тип кухонного столу | стіл розсувний |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Дуб |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 786 мм |
| Довжина столу | 1400 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1800 мм |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 484 ₴











