Прямий диван АСТРО
Новинка

влевовправо
Дизайн моделі Астро продуманий до найменшої деталі - функціональність, стильні лаконічні форми, а також оригінальні декоративні шви. М'яка на дотик спинка моделі має фігурну округлість, яка дозволяє комфортно релаксувати без подушок. Ви можете використовувати класичну посадку на подушки або збільшити глибину посадки для комфортного відпочинку в положенні напівлежачи. Зручний та сучасний дизайн дивану. Astro ідеально впишеться у ваш інтер'єр. Декоративні шви надають виробу краси та лаконічності. Завдяки естетичному вигляду є можливість використання виробу по центру.
.jpg)
Виріб має наступні переваги:
- Зносостійкість та надійність каркаса.
- Екологічна чистота внутрішнього заповнення.
- Простий та надійний механізм трансформації.
- Підходить для повсякденного сну.
- Ніжки з натурального дерева надають виробу естетичність та красу.
- Колір ніжок на вибір - ясен чи венге.

Використовувані матеріали в дивані Astro/Aстро
Технологи меблевої фабрики використовують для цієї моделі такі матеріали:
- Наповнення. Сидіння та спинка наповнені екологічно чистим пінополіуретаном + пружина змійка. Це штучна піна підвищеної м'якості (товщиною 120мм) нового покоління, що забезпечує неперевершений комфорт під час відпочинку. Наповнювач добре пропускає повітря, не дозволяючи накопичуватися пилу та волозі.
- Каркас. До складу каркасу входять такі матеріали, як натуральна деревина, ДСП, ХДФ та ламелі. Завдяки цьому конструкція виходить не лише міцною, а й ортопедичною.
.jpg)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofino |
| Країна виробник | Україна |
| Категорія оббивної тканини | 0 категорія |
| Колір | Різні кольори |
| Механізм трансформації спального місця | Пума |
| Наявність спального місця | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 78 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 153 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус, ДСП, фанера |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 41 184 ₴








Відправка з 23 квітня 2026