Стілець з округлою спинкою Комо

влевовправо
Шикарний стілець з округлою спинкою оздобленою модним капроновим шнуром. Підійде для модного кафе , літної тераси.
Це крісло ідеально поєднує в собі стиль і комфорт. Унікальний дизайн округлої спинки не тільки додає нотки елегантності, але й забезпечує достатню підтримку для комфортного сидіння. Деталі з капронового шнура на спинці стільця додають сучасний і привабливий елемент його загальному вигляду.
| Ширина | 58 см |
| Глибина | 52 см |
| Висота | 73 см |
| Висота сидіння без подушки | 45 см |
| Висота подушки | 4 см |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Текстиль | Не входить у вартість |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 45 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 73 мм |
| Глибина | 52 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма сидіння | прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 180 ₴




Відправка з 23 квітня 2026