Стілець Richman Макао Ніжки під дерево Коричневий

влевовправо
Ергономічні обідні стільці з оббивкою із шкірзамінника – це недорогий та стильний варіант для вашої кухні або вітальні. Саме такими стільцями є Richman Макао. Стільці зручно обіймають спину, забезпечуючи оптимальну підтримку та комфорт, що є важливим під час довгого відпочинку чи багатогодинного обіду. М’яка оббивка привносить елемент розкоші, а одночасно стільці є досить недорогими та доступними, не втрачаючи при цьому якості. Ці стільці стануть чудовим доповненням до вашої вітальні або кухні, забезпечуючи комфортний відпочинок і додавши виняткового шарму вашому інтер’єру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Колір оббивки | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота від полу до сидіння: | 470 мм |
| Габарити упаковки: | 680 x 680 x 560 мм |
| Глубина виробу: | 520 мм |
| Код УКТЗЕД | 0 |
| Колір ніжок: | Під дерево |
| Комплектація виробу: | Макао Ніжки під дерево |
| Кількість виробів в упаковці: | 4 |
| Мoдель | Макао |
| Матеріал каркасу | Гнутоклеєна фанера |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Матеріал оббивки: | Шкірозамінник |
| Об'єм упаковки: | 0,26 м3 |
| Ширина виробу | 430 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴




Відправка з 16 квітня 2026