Стіл Ibiza Soft light 60x60 чорний метал / дуб ДСП (текстура)

влевовправо
- Під замовлення
Відправка з 16 квітня 20264 790 ₴
+380 (50) 267-62-37
Наталіяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл Ibiza Soft light: Стильний металевий стіл з ДСП для дому та офісу
Шукаєте універсальний і стильний стіл, який пасуватиме як до сучасного інтер'єру вашої оселі, так і до офісного простору? Стіл Ibiza Soft light – це саме те, що вам потрібно. Його мінімалістичний дизайн з округлими кутами та міцна металева основа роблять його не лише естетично привабливим, а й надзвичайно довговічним. Стільниця з високоякісного ламінованого ДСП легко миється і стійка до подряпин, а регульовані ніжки дозволяють ідеально вирівняти стіл на будь-якій поверхні. Оберіть стіл Ibiza Soft light і насолоджуйтесь комфортом та стилем у вашому просторі.
Характеристики
| Тип | обідній |
|---|---|
| Габарити | 60 х 60 х 75 см |
| Матеріал | ДСП / метал |
| Габарити упаковки | 42 х 42 х 3 см / 20 х 20 х 72 см / 62 х 62 х 4 см |
| Кількість в упаковці | 1 в 3 |
| Вага з упаковкою (кг.) | 16 |
| Країна виробництва | Україна |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LOVKO |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Форма столу | Квадратний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 60 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Ширина столу | 60 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 790 ₴









