Крісло лаунж з округлою спинкою Комо

влевовправо
Сучасне крісло з металевим каркасом Комо– ідеальний вибір для стильного інтер'єру. Металевий каркас з напівкруглою спинкою забезпечує не лише міцність, але й естетичний вигляд. Сидіння та спинку додатково можна укомплектувати подушками, додаючи комфорту і вишуканості.
Це крісло стане чудовим доповненням для будь-якого сучасного інтер'єру, надаючи йому елегантності і функціональності.
Колір рами та подушок обираються відповідно до ваших побажань, що дозволяє ідеально вписати крісло Комо у будь-який інтер'єр.
Це крісло чудово підходить як для домашнього бару, так і для комерційних приміщень, додаючи елегантності і комфорту.
| Ширина | 85 см |
| Глибина | 75 см |
| Висота | 67 см |
| Висота сидіння без подушки | 30 см |
| Висота подушки | 10 см |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Текстиль | Не входить у вартість |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Тип меблів | крісло |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 45 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 73 мм |
| Глибина | 52 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма сидіння | прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 550 ₴





Відправка з 23 квітня 2026