Сучасне крісло Кабаре лаунж з металевим каркасом – ідеальне поєднання комфорту і стилю. Металевий каркас обтягнутий товстим коричневим канатом, що утворює складний візерунок і додає кріслу унікального шарму. Окремі м'які білі подушки для сидіння та спинки забезпечують максимальний комфорт. Металеві ніжки чорного кольору додають стабільності та витонченості.
Це крісло стане чудовим доповненням для будь-якого сучасного інтер'єру, створюючи атмосферу затишку та стильного вигляду.
| Ширина | 72 см |
| Глибина | 73 см |
| Висота | 65 см |
| Висота сидіння без подушки | 31 см |
| Висота подушки | 8 см |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Текстиль | Не входить у вартість |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір | Коричневий |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Тип меблів | крісло |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма сидіння | прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 406 ₴



Відправка з 23 квітня 2026