Стілець Floki натуральний дуб останні 4 шт

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10970000
5 290 ₴
Показати оптові ціниПриміряй товар у своєму просторі в один клік
Floki - модель виготовляється в сучасному та стильному дизайні, що робить його вдалим вибором для використання в будь-якому приміщенні. Він підійде для квартири, будинку, кафе та ресторану. Особливий вигин спинки та м'яке сидіння робить посадку зручною та комфортною.
Каркас стільця виготовлений із масиву дуба у натуральному кольорі та масиву ясеня у чорному. Це міцний і надійний матеріал, який робить модель стійкою до навантажень і механічних пошкоджень. Вигідним доповненням стає сидіння, обшите м'якою і приємною на дотик тканиною.
Особливості моделі:
- елегантний і привабливий дизайн;
- каркас із масиву натурального дерева;
- зручна посадка для людей великої статури;
- стійка конструкція.
Стілець пропонується в двох базових кольора: натуральний і чорний. Також, можливе виготовлення у будь-якому кольорі за каталогом RAL (від 4 шт), та виготовлення в будь-якій іншій тканині (від 2 шт).
Це дасть змогу знайти для себе варіант, який ідеально впишеться в інтер'єр приміщення.
Звертаємо вашу увагу на те, що у виробництві стільців використовується натуральна деревина яка має неоднорідну структуру і колір. У натуральному кольорі структура і тон виробів можуть відрізнятися.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LOVKO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10970000 |
| Вага з упаковкою (кг.) | 13 |
| Висота посадки | 47 см |
| Внутрішні розміри сидіння (ШхГ) | 43 х 38 см |
| Габарити (ШхГхВ) | 47 х 56 х 77 см |
| Габарити упаковки | 50 х 72 х 97 см |
| Колір | натуральний дуб |
| Країна виробництва | Україна |
| Кількість в пакованні | 2 в 1 |
| Матеріал | Масив дуба/ППУ/Тканина |
| Назва | Стілець Floki натуральний дуб останні 4 шт |
| Назва модифікації | Стілець Floki натуральний дуб останні 4 шт |
| Рекомендоване навантаження | до 120 кг. |
| Розділ | Стільці та крісла |
| Тип | обідні |
| Ціна | 3990.00 |
- Ціна: 5 290 ₴












