Опора Quadro Soft h-725 400х400 / 6 мм крем

влевовправо
Підстілля з металу з полімерним порошковим покриттям
Підходить для круглих і квадратних стільниць для дому та HoReCa.
Особливості конструкції:
- Основа: Квадратна з заокругленими безпечними кутами, виготовлена з листового металу товщиною 6 або 8 мм, має 4 регулювальні ніжки для забезпечення стійкості на нерівних поверхнях.
- Стійка: Виготовлена з профільної труби розміром 60х60 мм з товщиною стінки 1,5 мм, що забезпечує міцність і довговічність конструкції.
- Пластина для кріплення: Виконана з листового металу товщиною 4 мм, призначена для надійного кріплення стільниці.
Покриття:
- Може бути пофарбоване в один зі стандартних кольорів або в колір на замовлення, що дозволяє підлаштувати виріб під будь-який інтер'єр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LOVKO |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 44708803 |
| Вага з упаковкою (кг.) | 22 |
| Габарити (ШхГхВ) | 40 х 40 х 72,5 см |
| Габарити упаковки | 52 х 52 х 3 см / 20 х 25 х 72 см |
| Колір | крем |
| Країна виробництва | Україна |
| Кількість в пакованні | 2 в 2 |
| Назва | Опора Quadro Soft h-725 400х400 / 6 мм крем |
| Назва модифікації | Опора Quadro Soft h-725 400х400 / 6 мм крем |
| Розділ | Опори для столів |
| Розмір основи | 400х400/6 мм |
| Тип | обідні |
| Ціна | 3390.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 390 ₴






