Стілець напівбарний №3 жовтий Ral 1023 Сток 1 шт

влевовправо
Фінальний розпродаж. Деякі товари можуть мати незначні дефекти покриття.
Напівбарний стілець 3 - екологічна і лаконічна модель, виконана з масиву дерева дуб. Це унікальний і міцний матеріал, який дає змогу отримати міцну і стійку до зносу конструкцію. Компактне, але при цьому зручне сидіння виконується з дубового щита товщиною 3 см, діаметром 36 см. За рахунок цього, стілець не перевантажує простір, та стає вигідним доповненням для кожного сучасного інтер'єру. Він підійде для використання вдома, в кафе, барі або ресторані.
Особливості моделі
- міцний корпус і сидіння із масиву дуба;
- стійка конструкція на 3 точках опори;
- зручна універсальна форма сидіння;
- три висоти підніжки для людей різного зросту;
- стійке лакове покриття.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LOVKO |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15001023 |
| Вага з упаковкою (кг.) | 6 |
| Висота посадки | 65 см |
| Внутрішні розміри сидіння (ШхГ) | 36 х 36 см |
| Габарити (ШхГхВ) | 48 х 43 х 65 см |
| Габарити упаковки | 48 х 46 х 66 см |
| Країна виробництва | Україна |
| Кількість в пакованні | 1 в 1 |
| Матеріал | Масив дуба |
| Назва | Стілець напівбарний №3 жовтий Ral 1023 Сток 1 шт |
| Назва модифікації | Стілець напівбарний №3 жовтий Ral 1023 Сток 1 шт |
| Рекомендоване навантаження | до 120 кг. |
| Розділ | Барні та напівбарні стільці |
| Тип | напівбарні |
| Ціна | 1999.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 390 ₴










